Części motocyklowe Ostrołęka

Części

Skutery i motory

Oferujemy części do motocykli, motorowerów i skuterów (zarówno eksploatacyjne jak i konstrukcyjne), bogaty wybór opon, dętek, żarówek, łańcuchów i wielu innych. Można u nas znaleźć szeroką paletę akcesoriów motocyklowych. Sprzedawane w niezwykle bogatym asortymencie kaski, gogle, lusterka, manetki i gumy kierownicy, kierunkowskazy, oleje i smary oraz inne niezliczone drobiazgi czyniące sam motocykl, skuter jak i jazdę na nim jeszcze przyjemniejszą. W każdej z grup towarów staramy się oferować produkty stanowiące optimum pomiędzy ceną a jakością. Nie zapominamy również o tych, którzy w dziedzinie motocykli i skuterów nie godzą się na żadne kompromisy i oczekują najwyższej jakości.

 

Posiadamy najbogatszy w okolicy asortyment części zamiennych do niezwykle popularnych ostatnimi laty pojazdów produkcji chińskiej. Oferujemy części silnikowe zarówno standardowe jak i przeznaczone do tuningu.

 

Jako jedni z nielicznych w Ostrołęce i okolicach zajmujemy się sprzedażą części do starszych motocykli. Poszukujesz części do remontowanej WSK, WFM, SHL, MZ , Simsona, Komara czy Rometa, zapraszamy do Nas. Ponad 1100 pozycji w magazynie do motocykli retro, daje naprawdę dużą szans , że to co jest Ci potrzebne, znajdziesz u Nas.

W naszej ofercie znajdują się części motocyklowe i akcesoria takich marek jak:

Shad, Almot, Awina, Bel-Ray, Boss, Castrol, Cross Impex, DID, Dunlop, Elf, Ferro, Iris, Junak, Leoshi, LS2, Mannol, Mobil, Motul, NHC, Pirelli, Romet, Shell, Siffert, Sigma, Unibat, VeeRubber, WMMotor, YBN

PHU RESMOT
MACIEJ WIĘCKOWSKI

Aleja Wojska Polskiego 2
07-401 Ostrołęka
NIP: 758-208-38-60

tel: 29 769 10 41
kom: 500 100 343